Zapisz się do Przedszkoli Akademii Piłkarskiej Reissa!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Przedszkoli. Dołącz do nas!

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zapytaj o treningi
Sportujmy.pl

Sportowe Przedszkola to projekt realizowany przez klub Akademia Piłkarska Reissa. Wykorzystując doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, wdrażamy projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

W projekcie uczestniczy już ponad 350 przedszkoli, a ponad 4000 dzieci rozwija swoje pasje na cotygodniowych zajęciach.

Zajęcia zapewniają przede wszystkim:

• Poprawę koordynacji ruchowej i utrzymania prawidłowej masy ciała.
  • Prawidłowy rozwój tkanek układu mięśniowo-szkieletowego, układu krążenia oraz układu oddechowego.
  • Rozwijanie inteligencji ruchowej i interpersonalnej dziecka.
  • Nabywanie nawyków aktywnego i zdrowego trybu życia.
  • Zdobywanie nawyków dobrej postawy.
  • Umiejętność pracy w grupie.

Sportowe Przedszkole obejmuje:

• Trening pokazowy (darmowy) dla wszystkich zainteresowanych.
  • Zajęcia trwające 40 minut.
  • Zajęcia prowadzone w małych grupach od 6 do 12 osób.
  • Odpowiednio dobrany sprzęt umożliwia prowadzenie zajęć w salach przedszkolnych i ogrodzie.
  • Prowadzenie zajęć w godzinach dostosowanych do otwarcia przedszkola oraz preferencji rodziców i Dyrekcji.
  • Zaproszenie dla uczestników na zapoznawcze treningi w dowolnej lokalizacji Akademii Piłkarskiej Reissa.