Zapisz się do Przedszkoli Akademii Piłkarskiej Reissa!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Przedszkoli. Dołącz do nas!

Jesteś zainteresowany zajęciami w Akademii Piłkarskiej Reissa?

Zapytaj o treningi
Sportujmy.pl

Jesteś rodzicem i brakuje Ci w ofercie przedszkola profesjonalnych zajęć sportowych dla twojego dziecka? A może zarządzasz placówką i pragniesz dla swoich podopiecznych aktywnej formy rozrywki? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością zorganizujemy bezpłatny trening dla całego przedszkola oraz przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami.